אודות

קצת עלינו

חיים לוי בע”מ נוסדה בשנת 1967 כסוכנות וכמוסך שירות של רנו בירושלים ופעלה במשך עשרות שנים כסוכנות בלעדית של רנו וניסאן בירושלים ועד שנת 2012.

מאז הפכנו לבית של כל המותגים ואנו מקבלים, מטפלים ומתקנים בשמחה כל כלי רכב מכל תוצר ומכל שנת ייצור – מבלי לפגוע באחריות היצרן (על פי הדין הישראלי).

חיים לוי מהווה גם מרכז הכנה ורישום ראשוני וכן מרכז שירות מרכזי של יבואן הרכב (יבוא עקיף)  אוטומקס המייבאים ומספקים שירות ייחודי לכלי רכב מסוג טויוטה וג’יפ (מבית קרייזלר).

מרכז השירות כולל מחלקות מקצועיות ומודרניות המצוידות בציוד המתקדם והחדיש ביותר בתחום תיקוני הרכב:

מכונאות, אבחון, חשמל, מיזוג אוויר, צמיגים, פרונט, פחחות וצבע, קוסמטיקה לרכב, התקנות מערכות בטיחות מתקדמות וניהול מחסן חלפים מודרני מספקים מקומיים ומייבוא מקביל.

קהל הלקוחות הוותיק שחלקם הגדול בעלי רנו וניסאן נהנה עד היום משירות מומחה לרכבים אלו ואליהם הצטרפו במהלך השנים האחרונות אלפי לקוחות נוספים שרכשו את הרנו ואת הניסאן שלהם ממקורות אחרים וכן בעלי רכבים ממגוון רחב של יצרנים ותוצרים.

זכרו – גם לרכב שלא נרכש אצלנו – הטיפול או התיקון אצלנו לא פוגע באחריות היצרן. לקוחות המעוניינים בכך זוכים לשירות העברה והחזרה של רכב לצורך תיקון באחריות או ריקול.

מייסד החברה

משפחת לוי מצאצאי טולדו שבספרד, משמרי השפה (לאדינו) ותרבות יהדות ספרד, עלתה לארץ מאיזמיר טורקיה בשלהי מלחמת העולם הראשונה, ומיד עם הגעתה התיישבה בירושלים והתערתה בכל תחומי החיים, במסחר, בתרבות ובמאבק לעצמאותה של מדינת ישראל.

חיים לוי ז”ל, מייסד החברה, נולד בירושלים בשנת 1933, עוד טרם הקמתה של מדינת ישראל, וכבן נאמן למשפחתו ולמורשתה פעל ותרם ברב שנות חייו למען שימורה והחייאתה של תרבות יוצאי ספרד על גווניה הרבים וראה עצמו כאחראי וכחלק בלתי נפרד למען שימור מפעלו הגדול של אחיו הנערץ, יצחק לוי ז”ל – שימור החזנות הספרדית על גווניה לדורות.

חיים לוי ז”ל, חונך על אהבת הזולת, כיבוד בני האדם, יושר וחריצות. תכונות אלו דרש מעצמו וקיים בחייו הפרטיים ובעסקיו, וכך גם חינך את משפחתו וילדיו.

במשך השנים ותחת ניהול נכון והקפדה על שירות איכותי ויושר צברה החברה לקוחות רבים והתרחבה בהתמדה. בשנת 1990 עברה החברה למשכן חדש ברח’ הרכבים 15.

חיים לוי ז”ל, אוהב ולוחם של ירושלים, נפטר בשנת 1997 ביום ירושלים ומורשתו ממשיכה להתקיים והערכים להם חינך נשמרים בקפידה ע”י בני משפחתו.

בעלי החברה - רונן לוי

בן 54, נשוי + 3 יליד ירושלים. מנהל את החברה משנת 1990 ובעל ניסיון עשיר בקידום ענף הרכב בישראל.

שירות צבאי – סא”ל במיל’ בחיל התותחנים בתפקידי פיקוד בכירים עת שירת בסדיר ובמילואים.

תפקידים ציבוריים – יו”ר איגוד המוסכים בישראל משנת 2006 ואילך. יו”ר המכללה הטכנולוגית לרכב מבית איגוד המוסכים בישראל.

בעל הכשרות מקצועיות רבות בענף הרכב ושותף פעיל להשבת החינוך המקצועי והטכנולוגי לבתי הספר ברחבי הארץ במתכונתו החדשה והמתקדמת.

“חיים לוי” בניהולו היווה ומהווה בית גידול למאות ירושלמים שהוכשרו וחונכו לתיקוני כלי רכב ברמה מקצועית גבוהה המשלבת אמינות ואחריות. המכללה הארצית בראשותו, מספקת הזדמנות ומפתח להעשרת הידע והקידום הכלכלי והמקצועי לעשרות אלפי ישראלי העוסקים בענף הרכב בישראל.

אמנת שירות

חיים לוי רואה באספקת שירותים איכותיים, תוך שיפור מתמשך ועמידה בציפיות הלקוח כיעד מרכזי אשר יש לפעול ברציפות והתמדה להשגתם ולשמרם.

אנו רואים ביעד זה מפתח להצלחה ועמידה בהצלחה בתנאים התחרותיים הקיימים בשוק הרכב. אנו אף מאמינים כי שירות איכותי המשלב אמינות, אכפתיות, פתרונות ואחריות משמרת את נאמנותם של לקוחות קיימים וגורם להצטרפות מתמדת של לקוחות חדשים ומרוצים.

לשם עמידה בציפיות הלקוחות משקיעה החברה משאבים רבים ומקפידה לעמוד בסטנדרטים מחמירים.

הנהלת החברה דואגת באופן מתמיד להנחלת ערכים של מקצועיות, אמינות, ותודעת שירות בקרב כלל עובדי החברה וליצירת מוטיבציה ורצון אצל כלל העובדים להעניק שירות איכותי ללקוח ולרכב.

אצלנו הלקוח תמיד נמצא במרכז ותפקידנו להעניק שירות איכותי ביותר בכל עת ועם כל התועלת.